Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Pod patronatem serwisu Gdzieco.pl (zobacz wszystkie).
Dodano: 2013-06-11 07:16:55

XXII Mistrzostwa Egurrola Dance Studio

2013-06-22 — 2013-06-23 Hala Sportowa Koło, Warszawa

W dniach 22-23 czerwca zapraszamy wszystkich miłośników tańca na XXII Mistrzostwa Egurrola Dance Studio. To dwa dni emocjonującej tanecznej rywalizacji na najwyższym poziomie i zachwycających pokazów w wykonaniu solistów, duetów...

Cena biletu: brak informacji

W dniach 22-23 czerwca zapraszamy wszystkich miłośników tańca na XXII Mistrzostwa Egurrola Dance Studio. To dwa dni emocjonującej tanecznej rywalizacji na najwyższym poziomie i zachwycających pokazów w wykonaniu solistów, duetów i najlepszych formacji tanecznych.

To jedna z niewielu okazji, żeby na jednym parkiecie obejrzeć wszystkich tancerzy szkoły w tak wielu stylach tanecznych. W programie m.in. disco dance, hip hop, taniec jazzowy, videoclip dance, balet i taniec klasyczny, taniec towarzyski, taniec współczesny, dancehall, latino i latin jazz. Na parkiecie będzie można podziwiać zarówno doświadczonych, utytułowanych tancerzy, jak również tych, którzy zaczęli przygodę z tańcem rok temu.

Mistrzostwa Egurrola Dance Studio na stałe wpisały się w tradycję naszej szkoły. Odbywają się dwa razy w roku.”– mówi Agustin Egurrola, tancerz i choreograf, właściciel największej szkoły tańca w Warszawie, Egurrola Dance Studio – “Dzięki rywalizacji turniejowej i pokazom nasi tancerze zyskują cel dla swoich treningów, a posiadanie celu jest najważniejszym motorem do pracy w każdym sporcie. Występ w mistrzostwach jest więc dla naszych tancerzy ukoronowaniem całorocznych wysiłków włożonych w treningi, a także okazją do podejrzenia najlepszych z najlepszych, znalezienia inspiracji i motywacji do dalszego, wytrwałego ćwiczenia.” – dodaje.
Pierwszego dnia Mistrzostw zapraszamy na rywalizację juniorów, młodzieży i dorosłych. To właśnie tego dnia wystąpią najlepsi soliści i duety z flagowych zespołów Egurrola Dance Studio. Panie zaprezentują się w pięknych i wyjątkowych choreografiach podczas Ladies Challenge. Tego dnia odbędą się również pokazy par z Sekcji Tańca Towarzyskiego oraz emocjonujące bitwy ekip w stylu hip hop.

W niedzielę, wystąpią najmłodsi tancerze naszego studia. Te występy trzeba zobaczyć, ponieważ mimo młodego wieku ich układy zaskakują profesjonalnym wykonaniem i ogromną energią. Na parkiecie zaprezentują się najlepsi soliści i najlepsze duety Egurrola Dance Studio, a także wszystkie grupy dziecięce w wieku 3-11 lat. Wszyscy pokażą zupełnie nowe choreografie, przygotowane specjalnie na tą okazję.

Wieczorem odbędzie się uroczysta gala taneczna, w czasie której wystąpią mistrzowskie zespoły Egurrola Dance Studio: Luzik 1, Luzik 2, Luz 1, Luz 2, V2, V4-Dissgroup, JazzOne, JazzOne junior oraz Swagg. To jedyna okazja, żeby obejrzeć ich wszystkich na jednym parkiecie!

Mistrzostwa Egurrola Dance Studio to niesamowite widowisko pełne pasji, sportowej rywalizacji i ogromnych emocji, które usatysfakcjonują każdego widza. To turniej dla wszystkich spragnionych tanecznych wrażeń.

Zapraszamy 22 – 23.06.2013 - Hala Sportowo-Widowiskowa Koło przy ul. Obozowej 60 w Warszawie.

Więcej informacji i szczegółowy program: www.taniec.com.pl/xxii_mistrzostwa_eds

Miejsce wydarzenia

Logo: Hala Sportowa

Hala Sportowa "Koło"

ul. Obozowa 60
Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus