Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2014-10-22 15:26:59

Panel-pol - Nowy Salon W Parku Handlowym Janki

2014-10-2210:00 — 2017-12-31 Park Handlowy Janki, Warszawa

Kilkadziesiąt tysięcy produktów, bogate wzornictwo i kolorystyka, fachowe doradztwo i bezpłatny montaż produktów. W Parku Handlowym Janki został otwarty pierwszy w Warszawie salon wyspecjalizowanej sieci z branży wykończeniowej - Panel-Pol.

Cena biletu: brak informacji

Kilkadziesiąt tysięcy produktów, bogate wzornictwo i kolorystyka, fachowe doradztwo i bezpłatny montaż produktów. W Parku Handlowym Janki został otwarty pierwszy w Warszawie salon wyspecjalizowanej sieci z branży wykończeniowej - Panel-Pol. Jego oferta obejmuje podłogi, stolarkę okienną
i drzwiową na każdą kieszeń.

Panel-Pol oferuje ponad 8000 modeli i typów drzwi wewnętrznych (laminowane, fornirowane, drewniane, przesuwne) i zewnętrznych (antywłamaniowe, odporne na warunki atmosferyczne). W salonie znajdziemy też podłogi panelowe uznanych światowych marek jak: SKEMA (Włochy), Meister (Niemcy), Weninger (Austria), Quick Step (Belgia), Balterio (Belgia) czy też rodzimych producentów m.in. Kronopol, Classen, Krono Original, a także podłogi naturalne wykonane z drewna - Barlinek lub prasowanego bambusa- Midas. W ofercie dostępny jest także bogaty wybór okien
i drzwi balkonowych z PCV lub drewna.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami i hurtowymi dystrybutorami materiałów wykończeniowych w Polsce, salon gwarantuje wysoką jakość i różnorodne wzornictwo, dostosowane do potrzeb i preferencji każdego klienta. Co ważne, Panel-Pol zapewnia kompleksową obsługę – od fachowego doradztwa, poprzez transport, aż po bezpłatny montaż wszystkich produktów.

– Cieszę się że w ofercie najbardziej znanego centrum meblarskiego w Warszawie pojawił się sklep o tak różnorodnej ofercie podłóg, drzwi i okien spełniający potrzeby mieszkańców lewobrzeżnej części Warszawy i okolic – informuje Aleksandra Wiener, Marketing Manager Parku Handlowego Janki.

Nowy salon mieści się na powierzchni ponad 140 mkw. i został zlokalizowany obok multimarketu JULA.

Miejsce wydarzenia

Logo: Park Handlowy Janki

Park Handlowy Janki

Pl. Szwedzki 3
05-090 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus