Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2016-03-26 07:13:24

Ścieżka Łucznicza 3D

2016-04-02 — 2017-10-01 Fort Blizne, Warszawa

Ścieżka Łucznicza 3D jest przeznaczona dla miłośników przygody i osób poszukujących nowych form rozrywki. Nie trzeba umieć strzelać z łuku- krótkie przeszkolenie i sprzęt do wypożyczenia na miejscu. Można poprawić swoją koncentrację i celność strzelając i

Cena biletu: 30-40 PLN

Ścieżka Łucznicza 3D jest przeznaczona dla miłośników przygody i osób poszukujących nowych form rozrywki. Nie trzeba umieć strzelać z łuku- krótkie przeszkolenie i sprzęt do wypożyczenia na miejscu. Można poprawić swoją koncentrację i celność strzelając indywidualnie albo podjąć rywalizację i strzelać w grupie. Tak czy inaczej, to dobra opcja na niestandardowe spędzenie wolnego czasu. Ponad to po zejściu ze Ściezki można zintegrować się przy ognisku.
Organizujemy także imprezy dla firm, imprezy okolicznościowe i kurs łuczniczy.
Kontakt: sciezka3d@gmail.com lub facebook.com/sciezka3D


3D Archery Path is intended for adventure lovers and people who seek new forms of entertainment. You don't need to know how to shoot a bow- quick instruction and equipment rental on the spot. You can enhance your concentration and accuracy shooting individually or set the challenge and shoot in a group. Either way, it is a good option for unusual leisure activity. After leaving the Archery Path there is bonfire integration possible. We also orginize occasional parties, company events and archery lessons.
Contact: sciezka3d@gmail.com or facebook.com/sciezka3D

Miejsce wydarzenia

Logo: Fort Blizne

Fort Blizne

Lazurowa 185A
01-476 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus