Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-03-16 13:24:03

Azja Centralna zza kierownicy terenówki

2017-03-3020:30 NoveKino Praha, Warszawa

Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. Spotykamy się jak zawsze o godzinie 20:30 w warszawskim Kinie Praha. Podczas najbliższego spotkania 30 marca naszym gościem bę

Cena biletu: 15 PLN

Od kilku lat zabierają ludzi w mniej i bardziej popularne rejony Europy i Azji, aby wspólnie doświadczyć świata z innej perspektywy. Samochód terenowy stał się dla nich domem, który pozwala dotrzeć w miejsca nieznane z przewodników. Podczas spotkania Miłosz i Beata opowiedzą o 4 krajach, które odwiedzili w 2015 i 2016 roku – Tadżykistanie, Uzbekistanie, Kazachstanie i Kirgistanie. Pokażą, jak wygląda bezkresny step, kazachska kopia stanu Utah czy słynny Kanion Szaryński. Wspólnie „przejedziemy” cały słynny Trakt Pamirski, czyli jedną z najwyżej położonych międzynarodowych dróg na świecie. Zajrzymy w rzadko odwiedzane rejony Pamiru i Tien-Szanu oraz rzucimy okiem na pozostałości Jeziora Aralskiego. Dowiecie się nieco o różnicach między narodami oraz specyfice podróżowania w tym rejonie. A ponadto nasi goście podpowiedzą, co warto zobaczyć i przeżyć w tych krajach.

* * *

Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha to cykl comiesięcznych spotkań miłośników samochodów terenowych i turystycznego enduro. Pokazy filmów i slajdów z wypraw do najdalszych zakątków świata, rozmowy z organizatorami wyjazdów, a także porady od bardziej doświadczonych podróżników. Passion4travel.pl jednoczy ludzi gotowych porzucić znane i przetarte szlaki, by – dzięki niezależności, jaką daje samochód lub motocykl – dotrzeć dalej i poczuć więcej.


Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na spotkania z cyklu
Passion4travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha!


Azja Centralna zza kierownicy terenówki
30 marca, godz. 20:30
cena biletu – 15zł


REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel.: (22) 343 03 10

Miejsce wydarzenia

Logo: NoveKino Praha

NoveKino Praha

ul. Jagiellońska 26
Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus