Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-14 16:31:55

Dbajmy o uśmiech naszego dziecka - debata o stomatologii dziecięcej

2017-04-2110:00 Pałac Kultury i Nauki, Warszawa

„Dbajmy o uśmiech naszego dziecka” to hasło przewodnie debaty o stomatologii dziecięcej pt. „Stomatologia dziecięca - wyzwania na dziś i w przyszłości”, która odbędzie się 21 kwietnia 2017 w godzinach 10:00-13:30 w Pałacu Kultury i Nauki w ramach Dentex

Cena biletu: Wstęp wolny!

Do debaty zaproszeni zostali najwyższej klasy specjaliści stomatolodzy, przedstawiciele władz samorządowych, NFZ oraz Ministerstwa Zdrowia. Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele firm, fundacji i stowarzyszeń prowadzących aktywną działalność w celu szerzenia wiedzy, profilaktyki oraz leczenia stomatologicznego dzieci i młodzieży.

Omówione zostaną podstawowe problemy w zakresie pedodoncji, plany organizacji centralnych wobec leczenia stomatologicznego dzieci i młodzieży oraz rola jednostek samorządu terytorialnego w profilaktyce higieny jamy ustnej u dzieci.

W trakcie debaty zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk w profilaktyce stomatologicznej oraz zrealizowane i trwające akcje społeczne w tym zakresie.

Wstęp na debatę jest otwarty dla stomatologów, rodziców, wychowawców i wszystkich, którzy są zainteresowani poprawą jakości zdrowia dzieci.

Debata „Stomatologia dziecięca - wyzwania na dziś i w przyszłości” jest organizowana w ramach Dentexpo 2017 – targów sprzętu stomatologicznego oraz zjazdu szkoleniowego dotyczącego nowości stomatologii praktycznej. W ciągu dwóch dni 21-22 kwietnia 2017 r. w salach PKiN swoje produkty wystawią firmy i dystrybutorzy najwyższej klasy sprzętu stomatologicznego.

Miejsce wydarzenia

Logo: Pałac Kultury i Nauki

Pałac Kultury i Nauki

Plac Defilad 1
00-110 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus