Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-14 12:17:02

FF. Financial Freedom. Droga do wolności finansowej

2017-05-2009:00 Centrum e10, Warszawa

W odpowiedzi na rosnącą skalę problemów finansowych Polaków Ethics. Szkoła Praktyków Biznesu przygotowała konferencję „FF. Financial Freedom. Droga do wolności finansowej”.

Cena biletu: 40 zl PLN

Konferencja dedykowana jest wszystkim osobom zmagającym się z problemami oraz tym, którzy chcą dowiedzieć się jak zarządzać finansami, aby nie popaść w spiralę długów. Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się jak prowadząc działalność gospodarczą skutecznie oddzielać budżet domowy od firmowego, jak zabezpieczyć partnera i rodzinę oraz gdzie szukać pomocy w sytuacji kryzysowej. Dyskusji poddane zostaną również geneza zaciągania długów i psychologiczne aspekty ich posiadania. Gośćmi konferencji będą eksperci, którzy na co dzień doradzają w kwestiach finansowych i biznesowych – m.in. Monika Sacewicz, Daniel Lewczuk i Krzysztof Jędrzejewski.

Konferencja odbędzie się 20 maja (sobota) w godzinach 9.00-14.30 w Auli Głównej Centrum e10 przy ul. Elektronowej 10 w Warszawie. Bilety w cenie 40zł dostępne są na stronie Ethics. Szkoły Praktyków Biznesu oraz na stronie www.financialfreedom.evenea.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: Centrum e10

Centrum e10

ul. Elektronowa 10
02-912 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus