Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-05-18 23:51:19

Poranek w szortach – przegląd krótkich filmów animowanych dla dzieci (i nie tylko)

2017-05-2012:00 Cafe Kryzys, Warszawa

Zapraszamy młodsze, starsze i całkiem dorosłe dzieci na przegląd krótkich filmów animowanych (z angielskiego: szortów). Pokażemy mało znane animacje, dziwne, zabawne, poruszające, czasem zmuszające do zadawania ważnych pytań.

Cena biletu: Wstęp wolny!

Zapraszamy młodsze, starsze i całkiem dorosłe dzieci na przegląd krótkich filmów animowanych (z angielskiego: szortów). Pokażemy mało znane animacje, dziwne, zabawne, poruszające, czasem zmuszające do zadawania ważnych pytań. Chodźcie poznać człowieka, który został gołębiem, księżniczkę, która wcale nie chciała zostać uratowana przez rycerzy czy wilka, który uczył się śpiewać. Animacje, które zobaczymy, wykorzystują różne techniki i są świetną inspiracją do własnych poszukiwań plastycznych i zabaw z filmem.

Po filmach zapraszamy młode osoby w wieku (plus minus) 6-12 lat na warsztat języka angielskiego. Będziemy uczyć się najdłuższych słów języka angielskiego, tong-twistów (łamaczy-języka) i śpiewać wesołe piosenki po angielsku. Przez gry i zabawy nauczymy się czasowników ruchu i przymiotników i wiele innych przydatnych rzeczy!

Zarówno pokaz filmów jak warsztaty odbywają się w ramach urodzin Syreny i Cafe Kryzys i są bezpłatne!
Pełen opis urodzin znajdą Państwo tutaj: syrena.tk/6-urodziny-syreny-i-1-urodziny-cafe-kryzys/
Wydarzenie na fb: web.facebook.com/events/1688728408095175

Miejsce wydarzenia

Logo: Cafe Kryzys

Cafe Kryzys

Wilcza 30
00-544 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus