Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-05-18 16:38:34

Pieśni Sergiusza Rachmaninowa

2017-05-2319:00 Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Warszawa

Pieśni Rachmaninowa w wykonaniu duetu Ansimov - Szaławińska

Cena biletu: 60 zł

Radio Dla Ciebie przy współpracy z Ministerstwem Kultury Luksemburga oraz Agencja Muzyczna Polskiego Radia zapraszają 23 maja br. o godz. 19 do Studia Koncertowego im. Witolda Lutosławskiego na „Pieśni Sergiusza Rachmaninowa” w wykonaniu Alexandra Anisimova (bas) i Beaty Szałwińskiej (fortepian).
Podczas koncertu artyści zaprezentują swój najnowszy repertuar 22 pieśni Sergiusza Rachmaninowa.
Będzie to wydarzenie muzyczne, które należy określić mariażem niepohamowanego wyrazu ze szlachetną precyzją oraz namiętną miłość z potęgą umysłu.
Alexander Anisimov to solista największych scen operowych świata m.in. Metropolitan Opera, La Scala, Opera Bastille. Wszyscy znają i podziwiają jego wspaniały kunszt wokalny, ekspresję, siłę wyrazu oraz barwę głosu. Współpraca z wyjątkową i niezwykłą pianistką Beatą Szałwińską pozwala na wydobycie na światło dzienne i wyolbrzymić jeszcze bardziej wszystkie najlepsze cechy jego wielkiej sztuki. W ich wykonaniu pieśni S. Rachmaninowa stają się niepohamowaną i namiętną miłością, a głos z fortepianem całkowicie jednoczy się, rozgrzewając do granic możliwości wszystkie zmysły. Siła ekspresji połączona ze szlachetną frazą i wyczuciem formy porusza naszą wyobraźnię. Kolor i kształt mieni się wszystkimi odcieniami niezapomnianego piękna, które pozostawia w słuchaczach czystą szlachetność i dobro.

Bilety do kupienia na stronie: sklep.polskieradio.pl oraz w kasie przed koncertem

Miejsce wydarzenia

Logo: Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus