Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-02 14:40:34

Benihana Polska - restauracja przyjazna dzieciom.

2017-06-0312:00 — 2017-08-31 Benihana , Warszawa

Miłośnicy azjatyckiej kuchni z pewnością znają to wyjątkowe miejsce doskonale - mowa oczywiście o...

Cena biletu: Wstęp wolny!

Miłośnicy azjatyckiej kuchni z pewnością znają to wyjątkowe miejsce doskonale - mowa oczywiście o Warszawskiej restauracji Benihana. Lokal ten stał się obowiązkowym punktem na mapie Warszawy, a wręcz całej Polski, nie tylko za sprawą wyśmienitego jedzenia, ale także całej koncepcji restauracji.

Restaurację Benihana na tle innych wyróżniają przede wszystkim stoły Teppanyaki i urządzane przy nich teppanyaki show. Najlepsze potrawy z teppanyaki to fantastyczne owoce morza, ryby, warzywa, czy świetnie przyprawione mięsa. Akrobacje nożami i teatralne serwowanie potraw stało się znakiem rozpoznawczym lokalu. Przy każdym ze stołów może usiąść 8 osób, które ,,obsługuje’’ jeden, świetnie wyszkolony kucharz. Założeniem restauracji jest, by każdy kucharz był nie tylko szefem kuchnii, ale także magikiem, artystą, tworzącym oryginalne i przejmujące przedstawienie. Idea teppanyaki łączy w sobie starożytne techniki zdrowego gotowania z nowoczesnością i show wykreowanym przez najlepszych kucharzy. Podejście Benihany do jedzenia to skupienie się na oryginalności i wyjątkowym smaku potraw połączonym z jakością i wyjątkową selekcją produktów, które pochodzą od sprawdzonych, lokalnych dostawców.

Restauracja Benihana to idealne miejsce na spędzenie czasu podczas rodzinnego obiadu - każdy z członków rodziny znajdzie coś dla siebie. Specjalnie dla najmłodszych działa kącik zabaw, a w nim, w każdą niedzielę, warsztaty z wykwalifikowanym animatorem. Benihana przygotowała dla najmłodszych specjalne Kids Menu- delikatne smaki z pewnością przypadną dzieciom do gustu. W karcie znalazły się także japońskie lody, idealne na upalne dni. Do dań można zamówić smaczny napój SOTI Natural. Jest to naturalna herbata parzona w butelce i rozlewana do kubeczków - napój bez konserwantów, barwników i cukru. Mogłoby się wydawać, że dzieciom, nie zasmakuje ten napój - jak się jednak okazuje zdrowa, zielona herbata z japońskich liści smakuje nie tylko dorosłym.

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych jest organizowany przez Benihanę konkurs plastyczny, w którym do wygrania jest organizacja przyjęcia dla dzieci w Benihanie.

Dla rodziców natomiast restauracja Benihana przygotowała szeroką paletę japońskich smaków. Robatayaki oraz grill teppanyaki– to tradycyjne japońskie dania, które są specjalnością restauracji. Oprócz nich w menu znajdziemy mięso oraz owoce morza w tempurze, tradycyjne japońskie zupy MISO i oczywiście – sushi. Napoje i bar menu to również bogata karta smaków: od ryżowych sake’ów, japońskiego whisky przez koktajle, wina, po wachlarz herbat. Benihana słynie także z bento box’ów – można ich spróbować podczas lunchu oraz wieczorem na kolację.

Warszawska Benihana to 540 m2, 8 stołów teppanyaki, część restauracyjna, sushi bar, strefa chillout i zamknięty VIP room. Znajduje się w samym centrum Warszawy, w prestiżowej lokalizacji – Apartamentach Cosmopolitan przy ulicy Twardej 4.

Serdecznie zapraszamy :)

Miejsce wydarzenia

Logo: Benihana

Benihana

Twarda 4
00-105 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus