Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-16 13:32:49

100 pytań do PR-owca - jak wypromować swój biznes?

2017-06-2217:00 Benihana , Warszawa

Rozpoczynamy od pysznego podwieczorku w genialnej Miejskiej Przestrzeni Co-workingowej... a potem już tylko czas na...

Cena biletu: Wstęp wolny!

Rozpoczynamy od pysznego podwieczorku w genialnej Miejskiej Przestrzeni Co-workingowej... a potem już tylko czas na zadawanie 100 lub więcej pytań do specjalisty od PR-u i komunikacji w social media.
Warsztaty mają na celu znalezienie odpowiedzi na pytania, jak umiejętnie prowadzić działania Public Relations, jak budować wizerunek i rozpoznawalność swojej marki oraz promować ją, tak aby zyskać klientów i fanów, a nie stracić na to fortuny.
Podczas warsztatów poruszymy tematy związane z prowadzeniem działań promocyjnych dla start up'ów, aby zachęcić do współpracy klientów i inwestorów.
Warsztaty poprowadzi specjalistka od PR - Kamila Belczyk-Panków, doświadczony praktyk, właścicielka agencji Public Relations.
Pani Kamila pracowała dla marek HUGO BOSS, wprowadzała na rynek markę adidas NEO w Polsce i Czechach, była odpowiedzialna za oficjalne otwarcia i wsparcie PR HUGO BOSS w Polsce.
➡ Współpracuje z mediami, blogerami i influenserami.
➡ Przygotowywała kampanie wizerunkowe, eventy i strategie promocyjne także dla takich marek jak: KNORR, MYSIA 3, ESTEL Professional, Benihana, SEIZO, Lawool, górna 10 studio, Finari Group.
➡ Tworzy cieszące się dużym zainteresowaniem warsztaty dla osób posiadających własną firmę, a także planujących otwarcie własnej działalności.

Warsztaty są darmowe, obowiązują zapisy mailem: warsztaty.startuplublin@gmail.com

Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce wydarzenia

Logo: Benihana

Benihana

Twarda 4
00-105 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus