Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-13 20:38:48

Subhuti Anand - Jego Życie Z Osho

2017-06-2218:00 Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki, Warszawa

SUBHUTI ANAND I JEGO ŻYCIE Z OSHO - spotkanie autorskie wokół książki 'Mój taniec z szaleńcem' SUBHUTI jest byłym brytyjskim reporterem politycznym, pracował z sukcesami dla Brytyjskiego Parlamentu w Londynie. Subhuti wrócił do Indii w 1987r i żył z Os

Cena biletu: Wstęp wolny!

SUBHUTI ANAND I JEGO ŻYCIE Z OSHO
- spotkanie autorskie wokół książki 'Mój taniec z szaleńcem'

Organizatorzy:
Kobiety Mocy oraz księgarnia Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki
Data: czwartek 22 czerwca 2017, godz. 18-20 (z przerwą kawową)

*
Zapraszamy kobiety i mężczyzn na spotkanie z Subhutim Anand - autorem kilku książek, w tym 'My Dance with a Madman" ('Mój taniec z szaleńcem') - ponad 60 krótkich opowieści o jego życiu z OSHO. Subhuti przyjeżdża do Polski po raz pierwszy w czerwcu 2017r.
Książka 'My Dance with a Madman" jest do kupienia w księgarni Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki (cena 33.50 PLN)
Spotkanie będzie tłumaczone na jęz. polski

*
ANAND SUBHUTI jest byłym brytyjskim reporterem politycznym, pracował z sukcesami dla Brytyjskiego Parlamentu w Londynie.
W 1976 zrezygnował z tej pracy i wyjechał do Indii by spotkać oświeconego mistyka OSHO. Został uczniem OSHO i przez 14 lat żył w jego aszramie w Punie.

W 1981, wraz z Osho, wyjechał do USA by stworzyć 'Rancho Rajneesh', budując domy, i zakładając gazetę Rajneesh Times.
W tym czasie do mediów trafiła opisana przez niego (legendarna dziś) historia o stale rosnącej kolekcji Rolls Roycesów Osho. Spotkał się z Prezydentem Ronaldem Reaganem w Białym Domu.
Subhuti wrócił do Indii w 1987r i żył z Osho w aszramie w Pune aż do śmierci mistyka w 1990r. Subhuti żyje głównie w Europie, ale co roku powraca do Indii, by złożyć hołd krajowi, który kocha. Subhuti medytuje i prowadzi warsztaty od ponad 30 lat.

Opracował własną metodę pracy z ludźmi. Obok pracy z polaryzacją pierwiastka żeńskiego i męskiego w nas, Subhuti naucza Eneagramu, ponownego przeżywania przeszłych wcieleń, Tantry i psychodramy.

Napisał kilka książek, w tym ‘My Dance With a Madman’ (‘Mój taniec z szaleńcem’) - historię jego życia z OSHO. Wraz z Margot Anand pracował także nad jej bestsellerem o Tantrze, ‘The Art of Sexual Ecstasy’ (‘Sztuka ekstazy seksualnej’).

Więcej o Subhuti: goo.gl/62fvfA

Miejsce wydarzenia

Logo: Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki

Tarabuk w Nowym Świecie Muzyki

Nowy Świat 63
00-042 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus