Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-29 10:01:12

Wakacyjne atrakcje w Wola Parku

2017-07-0110:00 — 2017-08-31 Centrum Handlowe Wola Park, Warszawa

Wola Park w wakacje będzie nie tylko świetnym miejscem do zakupowego szaleństwa. Oprócz trwających wyprzedaży...

Cena biletu: Wstęp wolny!

Wola Park w wakacje będzie nie tylko świetnym miejscem do zakupowego szaleństwa. Oprócz trwających wyprzedaży Centrum Handlowe proponuje swoim Klientom masę atrakcji. Animacje dla dzieci, sesje jogi i kino „pod chmurką” to tylko część z nich.

Spokojnie
Na czas wakacji przed Wola Parkiem pojawiła się Strefa Relaksu z wygodnymi leżakami, hamakami i pufami. To świetne miejsce na odpoczynek np. przy dobrej książce. W ładną pogodę warto też zajrzeć do Parku Ulricha, gdzie można przysiąść na ławce i zrelaksować się wśród unikatowej roślinności. Największą atrakcją tego miejsca są rzadkie gatunki drzew m.in. buk szkarłatny, buk zwisły, klon czerwony i dąb błotny. W tym samym Parku sierpniowe wieczory urozmaici Kino Letnie. 5 sierpnia na ekranie „pod chmurką” będzie można zobaczyć film „Wielki Szu”, a 26 sierpnia „Vinci”.

Aktywnie
W każdy weekend wakacji w postawionym koło fontanny namiocie, w godzinach 12:00-18:00, odbywać się będą animacje dla dzieci. Na najmłodszych czekać tam będzie również stoisko z watą cukrową. Z kolei starszym, w tych samych godzinach, czas umili muzyka grana przez DJ’a. To jednak nie wszystko. Wola Park nie zapomina o tych, którzy wolą spędzać czas aktywnie. Wraz z Calypso i Miamiko proponuje udział w sesjach jogi. W każdą sobotę wakacji o godzinie 13:00 bezpłatne zajęcia poprowadzi instruktorka siłowni Calypso - Natalia Grądzka. Ci, którzy nie mają własnej maty do ćwiczeń będą mogli wypróbować maty ekologiczne firmy Miamiko. 29 lipca w Centrum Handlowym będzie też można kibicować zawodnikom, którzy wezmą udział w Turnieju Ulicznej Koszykówki.
 

Miejsce wydarzenia

Logo: Centrum Handlowe Wola Park

Centrum Handlowe Wola Park

ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus