Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-07-06 11:50:55

Wola mojego dzieciństwa - plenerowa wystawa w Wola Parku

2017-07-0711:48 — 2017-07-31 Centrum Handlowe Wola Park, Warszawa

Jak kiedyś wyglądało dzieciństwo najmłodszych mieszkańców Woli? Tego dowiedzą się wszyscy, którzy odwiedzą do...

Cena biletu: Wstęp wolny!

Jak kiedyś wyglądało dzieciństwo najmłodszych mieszkańców Woli? Tego dowiedzą się wszyscy, którzy odwiedzą do końca lipca Wola Park. Centrum Handlowe oraz Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zapraszają na plenerową wystawę zdjęć zgromadzonych w ramach projektu Wolskie Regionalia, podczas której będzie można podejrzeć życie dzieci mieszkających w dzielnicy na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

W parkach, na podwórkach, w piaskownicy, na basenie, na sankach, huśtawkach czy rowerach. Właśnie tak wolny czas spędzali mali mieszkańcy dzielnicy Wola. I to wszystko było dokumentowane w ciągu ostatnich kilku dekad za pośrednictwem fotografii. Czy coś się zmieniło od tamtego czasu może zobaczyć każdy, kto do końca lipca przyjdzie do Wola Parku. Wzdłuż ulicy Górczewskiej, przy Karczmie Soplicowo trwa bowiem plenerowa wystawa „Wola mojego dzieciństwa”, ukazująca szczęśliwe młodzieńcze lata spędzone na Woli.

- Z przyjemnością włączamy się w organizację wydarzeń związanych z okolicznymi dzielnicami. Pragniemy być częścią lokalnej społeczności i aktywnym jej działaczem, dlatego jesteśmy zarówno inicjatorami eventów, jak również informujemy o zbliżających się wydarzeniach w okolicy – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, menedżer marketingu Wola Parku.

Wystawa „Wola mojego dzieciństwa” to nie tylko relacja z życia mieszkańców Woli. Składają się na nią również fotografie samej dzielnicy. Odwiedzający wystawę przekonają się, jak bardzo Wola zmieniła się na przestrzeni lat, a niektórych jej zakątów pewnie nawet nie poznają.

Wystawa powstała w wyniku współpracy Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawa i Centrum Handlowego Wola Park. Prezentowane fotografie to wybór najciekawszych kadrów
z Cyfrowego Archiwum Wolskich Regionaliów, dostępnego na stronie www.wolskieregionalia.waw.pl .
Informacje o pozostałych wydarzeniach można znaleźć na stronie internetowej Wola Parku: www.wolapark.pl

Miejsce wydarzenia

Logo: Centrum Handlowe Wola Park

Centrum Handlowe Wola Park

ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus