Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-06-14 10:25:32

Konferencja Summit EOIF GigaCon 2017 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

2017-07-2609:00 — 2017-07-27 PGE Narodowy, Warszawa

Zapraszamy serdecznie od udziału w największej w Polsce biznesowej konferencji z elektronicznego obiegu dokumentów i procesów biznesowych! Udział całkowicie bezpłatny.

Cena biletu: Wstęp wolny!

Gorąco zachęcamy do udziału w wyjątkowej dwudniowej konferencji poświęconej właśnie tej tematyce – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie – Summit EOIF GigaCon. To największa w Polsce konferencja z elektronicznego obiegu dokumentów i procesów biznesowych!

Już pod koniec lipca zapraszamy na PGE Narodowy do bezpłatnego udziału wszystkie osoby zainteresowane narzędziami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje produkty oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

W roli Wystawców wystąpią: 
Sponsor Główny konferencji - WEBCON
Sponsorzy - DSA i Paperless
oraz: elliteq, Tecna, Konica Minolta Business Solutions Polska, XSystem, Axence, Connect Distribution, HP, Astrafox, ELO Digital Office, Kofax, BeOne, SkanSerwis i Mikrofilm-Service (autor portalu skanowanie.pl).

Każdy uczestnik będzie miał również możliwość wysłuchania prelekcji merytorycznych przygotowanych przez doświadczonych ekspertów.

W agendzie pojawiły się już pierwsze tematy:
* „Nie da się”, „Robimy tak od zawsze”, czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie (Tomasz Leszczyński)
* Jak sprawić by ludzie korzystali z elektronicznego obiegu informacji (Wiesław Grabowski) 
* Wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów w Szpitalu Wolskim w Warszawie – Studium przypadku (Krzysztof Szmigielski)
* Oświadczenia woli składane z wykorzystaniem podpisu elektronicznego w praktyce firmowej (Olga Zinkiewicz i Tomasz Będźmirowski)
* Rola klienta w procesie wdrażania elektronicznego obiegu dokumentów – o sprawnym zarządzaniu zmianą (Edyta Wojtas z SaldeoSMART, BrainSHARE IT)
* Od skanowania do raportowania (Przemysław Sołdacki z Astrafox)
* Kolejne tematy już wkrótce...

Szykujemy dla uczestników również inne atrakcje, czyli pokaz technologii (m.in. druk 3D), strefę relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Cały czas uzupełniamy wydarzenie – pojawiać się będą nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne informacje. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej konferencji na bieżąco.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, aczkolwiek jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie: gigacon.org/event/eoif_summit_17/

Miejsce wydarzenia

Logo: PGE Narodowy

PGE Narodowy

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus