Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-09-01 13:06:51

KULKOMAT pełen nagród w Galerii Bemowo

2017-09-0110:00 — 2017-09-17 Galeria Bemowo, Warszawa

W dniach 1-17 września 2017 roku Galeria Bemowo zaprasza do udziału w loterii „KULKOMAT”, w której do wygrania są nagrody o łącznej wartości 42.000 złotych. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych, aby powalczyć o...

Cena biletu: Wstęp wolny!

„KULKOMAT” to najnowsza loteria organizowana w Galerii Bemowo, której celem jest nagrodzenie klientów za dokonywane zakupy. W dniach 1-17 września na terenie Galerii staną trzy specjalne KULKOMATY wypełnione kapsułami z kuponami promocyjnymi, za którymi kryją się nagrody natychmiastowe. Aby powalczyć o atrakcyjne nagrody, wystarczy w dniach 1-17 września 2017 do godz. 19:30 zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach z jednego dnia) w Galerii Bemowo oraz w dniu dokonania tego zakupu okazać dowód zakupu hostessie. Hostessa przyznaje uczestnikowi odpowiednią do kwoty zakupów liczbę żetonów, a następnie klient losuje z KULKOMATU kapsułki, które zawierają kupony z informacją o nagrodzie natychmiastowej, jej braku lub możliwości dodatkowego losowania kapsuły. Do wygrania będzie 300 kart przedpłaconych o wartości 50 złotych na zakupy w Galerii Bemowo oraz karty podarunkowe do salonów obecnych w Galerii i nagrody rzeczowe m.in. biżuteria, kosmetyki czy sprzęt AGD. Liczba kapsuł wynosi 20.000 sztuk.
Poza nagrodami natychmiastowymi, każdy uczestnik loterii może powalczyć o nagrodę główną, czyli kartę podarunkową o wartości 1.000 złotych. Wystarczy w dniach 1-17 września 2017 – po wylosowaniu kapsułki z KULKOMATU – wypełnić krótki elektroniczny formularz na tablecie dostępnym u hostessy. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do 15 grudnia 2017 r. na stronie internetowej Galerii Bemowo.
„Wszyscy lubimy wygrywać nagrody, dlatego Galeria Bemowo – wraz z początkiem roku szkolnego – startuje z nową loterią pełną atrakcyjnych nagród. Aby osłodzić naszym klientom koniec wakacji zapraszamy do udziału w zabawie polegającej na losowaniu kapsułek z upominkami ze specjalnego KULKOMATU. Wystarczą zakupy za minimum 50 złotych, aby przybliżyć się do wygranej. Zachęcamy do udziału w loterii!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.
Regulamin loterii jest dostępny na stronie internetowej www.playprint.pl.

Miejsce wydarzenia

Logo: Galeria Bemowo

Galeria Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 126,
01-466 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus