Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-09-04 15:27:41

"Wola zmienną jest" - konkurs fotograficzny

2017-09-05 — 2017-09-30 Centrum Handlowe Wola Park, Warszawa

Z jednej strony pozostałości po przedwojennych fabrykach i awangardowe osiedla, z drugiej – prężnie rozwijająca...

Cena biletu: brak informacji

Z jednej strony pozostałości po przedwojennych fabrykach i awangardowe osiedla, z drugiej – prężnie rozwijająca się warszawska dzielnica z modnymi kawiarniami. Wszystko to sprawia, że Wola jest wyjątkowa i przepełniona ciekawymi miejscami, które warto poznać. Jak dzielnica zmieniła się przez lata? To temat przewodni konkursu fotograficznego „Wola zmienną jest”. Do zabawy zaprasza Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola oraz centrum handlowe Wola Park.

To już 7 edycja konkursu, którego celem jest zachęcenie uczestników do poznawania Woli i jej historii, zainteresowanie otoczeniem, przyjrzenie się codziennie mijanym obiektom i dostrzeżenie zmian, którym podlegają.

By wziąć udział w konkursie należy nadesłać fotografie, które wiernie odzwierciedlają zdjęcia archiwalne z Cyfrowego Archiwum Wolskich Regionaliów lub odwzorowują fotografie z przeszłości ze swoich prywatnych zasobów. Zgłoszenia można wysyłać do 30 września na adres: c3@bpwola.waw.pl. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody ufundowane m.in. przez Wola Park.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronach: www.wolskieregionalia.waw.pl, www.bpwola.waw.pl oraz www.wolapark.pl.

Miejsce wydarzenia

Logo: Centrum Handlowe Wola Park

Centrum Handlowe Wola Park

ul. Górczewska 124
01-460 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus