Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-08-31 12:44:56

Kameralny wrzesień w Teatrze Kwadrat

2017-09-0819:30 — 2017-09-30 Teatr Kwadrat, Warszawa

Scena Kameralna Teatru Kwadrat pełna emocji!

Cena biletu: 50-80 PLN

Scena Kameralna Teatru Kwadrat zaprasza na wrześniowe wydarzenia:

„Misery” klasyczny dreszczowiec. Autor poczytnych romansów Paul Sheldon traci kontrolę nad autem w czasie śnieżycy. Rozbity samochód i nieprzytomnego pisarza odnajduje przypadkiem mieszkająca w pobliżu zawodowa pielęgniarka – Annie Wilkes. Wybawczyni okazuje się być wielką fanką Paula i jego twórczości. Annie opiekuje się swoim idolem z wielkim zapałem, ale jego powrót do zdrowia nie jest jej prawdziwą intencją... Samotna kobieta chce, żeby Paul został w jej domu na zawsze. I zrobi wszystko – dosłownie – aby ten cel osiągnąć.
Terminy spektakli: 8, 9, 13 i 14 września

„Hotel Babilon” jest kryminalnym monodramem to przed oczami widzów mieni się galeria najróżniejszych postaci; każda z nich z innym akcentem opowiada o incydencie jaki zdarzył się w Hotelu ze swojego punktu widzenia i przez pryzmat swoich problemów. Czasami wydaje się, że to całkiem różne historie, ale niewątpliwie łączy je wszystkie dramat sprawczyni tego całego liryczno-komiczno-absurdalnego zamieszania Zuzanny, która próbowała zabić z miłości…
Terminy spektakli: 20 i 21 września

„Sztuka” Yasminy Rezy to błyskotliwa komedia o trzech facetach, którzy przyjaźnią się od lat, ale w ich relacji można dostrzec skrywane urazy oraz rywalizację. Jeden z nich kupuje dzieło sztuki, za niebagatelną kwotę dwustu tysięcy franków. Przyjaciele jednak nie dzielą zachwytu nad dziełem, gdy wypowiedzą swoją szczerą acz skrajnie niepochlebną opinię, wieloletnia przyjaźń zawiśnie na włosku. Napięcie rośnie, komedia skrzy się dowcipem choć, jak to u Rezy, momentami przeplecionym refleksją. Bo jakże śmieszni bywają mężczyźni, kiedy ich ego rozdyma błahą sprawę do gargantuicznych rozmiarów. Aktorski dream team: Andrzej Nejman, Michał Lewandowski i Bartosz Opania oraz świetnie napisana „Sztuka” to gwarancja doskonałej rozrywki.
Terminy spektakli: 22, 23, 26, 27 i 28 września

„Promieniowanie” czyli sceny z życia Marii Skłodowskiej-Curie. Ciepła i liryczna lecz niepozbawiona humoru opowieść o kobiecie, która realizując marzenia wpisała się na zawsze w karty historii ludzkości. Skłodowska-Curie jakiej nie znamy. Żona, matka, kochanka… kobieta z krwi i kości, z pasją i temperamentem, mająca odwagę żyć po swojemu, wbrew konwenansom i innym, wyprzedzająca swój czas.
Spektakl polecany dla młodzieży.
Terminy spektakli: 29 i 30 września

Bilety do zakupu w kasie teatru oraz na www.teatrkwadrat.pl
Serdecznie zapraszamy!

Miejsce wydarzenia

Logo: Teatr Kwadrat

Teatr Kwadrat

ul. Marszałkowska 138
00-004 Warszawa

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus