Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Ostatnia aktualizacja: 2013-09-28 14:54:05
Logo: Klub Kocioł

Klub Kocioł

Właściciel?
Jesteś właścicielem lub menedżerem tego miejsca bądź firmy? Zweryfikuj swoje powiązanie i edytuj stronę.

Opis

Klub Kocioł na polskiej scenie muzycznej zaistniał już w lat 90 tych. Mimo tego, że zmieniała się jego nazwa (Kotły, B65, No Mercy) to cały czas kultywujemy starą, dobrą tradycję muzyki rockowej. Na deskach klubu gościły takie znane zespoły jak TZN Xenna, Clostelkeler, Sexbomba.

Odbywają się u nas targi odzieży alternatywnej, koncerty, wystawy i pokazy mody. Organizujemy też szereg imprez zamkniętych dostosowanych do życzeń klienta.
Współpracujemy z wieloma firmami oraz uznanymi specjalistami, którzy w profesjonalny sposób dbają o dobrą zabawę, atrakcyjną oprawę imprezy oraz jej odpowiednie przygotowanie. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zorganizować zarówno kameralne spotkania, jak i imprezy na 250 osób.

Klub Kocioł mieszczący się w piwnicach dawnej Fabryki Lilpopa zlokalizowany jest niedaleko Warszawskiego Centrum Expo XXI. W klubie są trzy sale główna ze sceną mieszcząca ok. 200 osób oraz palarnia i mniejsza sala mogące pomieścić 100osób.
Do dyspozycji gości jest bogaty w trunki bar oraz doświadczona i gotowa służyć pomocą obsługa.

Na wyposażeniu klubu są m.in.: ekran z rzutnikiem do wizualizacji, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie jakiego mogłyby nam pozazdrościć inne kluby w Warszawie.

Wydarzenia

Brak wydarzeń

Mapa

większa mapka